Доставка безкоштовна від 1 000,00 ГРН

ПРАВИЛА ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖ МІЖ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОМ ТА КЛІЄНТОМ

ПРАВИЛА ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖ МІЖ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОМ ТА КЛІЄНТОМ
 
I. Визначення
 
Використані у Регламенті умови означають:
1. Клієнт-особа фізична,особа юридична,яка зареєстрована відповідно до чинного законодавства України і виконує Замовлення в рамках Інтернет-Магазину;
2. Цивільний кодекс України-Закон України від 16 січня 2003 року із змінами та доповненнями;
3. Правила – Правила надання послуг електронічним шляхом у рамках Інтернет-Магазину YOUR CASE;
4. Інтернет-Магазин (Магазин) – інтернет-сервіс, доступний на https://yourcase.com.ua/ , за допомогою якого Клієнт може розміщувати замовлення;
5. Товар – товари, представлені в Інтернет-Магазині;
6. Договір Купівлі-Продажу – договір Купівлі-Продажу Товарів в понятті Цивільного Кодексу України, укладений між YOUR CASE і Клієнтом, договір з використанням сайту Інтернет-Магазину;
7. Закон про права споживача – Закон України «Про захист прав споживачів» від 12 травня 1991р.;
8. Закон України «Про електронну комерцію» від 03 вересня 2015 року №675-VIII із змінами;
9. Замовлення – волевиявлення Клієнта, спрямоване безпосередньо на укладення Договору Купівлі-Продажу, що визначають, зокрема, вид товару та його кількість.
 
II.Загальні положення
 
1. Дійсні Правила визначають правила користування Інтернет-Магазином за адресою: https://yourcase.com.ua/
2. Ці Правила є регламентом роботи Інтернет-Магазину, які регулюють основні положення діяльності Інтернет-Магазину
3. Інтернет-магазин YOUR CASE доступним є за адресою https://yourcase.com.ua/, керований фірмою XGSM Maciej Pograniczny з офісом в Польщі, Warszawa, Bukowińska 24D/U2, NIP: PL5213278590, REGON: 141613087/ ( Варшава , вул. Буковинська 24Д , оф. У2 )
4. Дійсні Правила визначають зокрема: - правила реєстрації та використання облікового запису в рамках Інтернет-Магазину; -умови та правила подання електронних Замовлень в рамках Інтернет-Магазину; -правила умови продажу з використанням послуг вказаних в умовах інтернет-магазину.
5. Використання Інтернет-Магазину можливе за умови використання комп'ютерної системи, якою користується Клієнт і наступних мінімальних технічних вимог: інтернет-браузери, Java Script .
6. З метою використання Інтернет-Магазину, Клієнт повинен самостійно отримати доступ до комп'ютера або пристрою з доступом в Інтернет.
7. Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайту https://yourcase.com.ua/ завантажити та роздрукувати.
 
III. Правила користування Інтернет-Магазином
 
1. Реєстрація в інтернет-магазині є легко доступною.Клієнт може зробити замовлення без реєстраціі в інтернет-магазині,після ознайомлення та згодою з теперішніми правилами. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення та підтвердження формуляра реєстрації, розміщеного на одній із сторінок Інтернет-Магазину. Умовою реєстрації є прийняття Правил та надання персональних даних, які зазначені як обов'язкові поля для заповнення.
2. Прийняття Правил означає однозначну згоду на обробку зазначених у реєстраційному формулярі персональних даних, в цілях реалізації договору Купівлі-Продажу і надання їх для опрацювання іншим суб'єктам, з якими адміністратор бази даних підписав договір, для доставки замовлених товарів у обсязі, необхідному для його реалізації.
3. Клієнт зобов’язаний до: - користування інтернет-магазином у відповідності з чинним на території України законодавством; - користування інтернет-магазином на загальних правилах користуванням мережі інтернет; - не постачати і не передавати змісту забороненого законом, наприклад, що пропагує насильство, що дискредитує або порушує особисті та інші права; - не допускати дій, таких як: розсилка або розміщення в рамках Інтернет-Магазину комерційної інформації (спам); - користування Інтернет-Магазином шляхом, необтяжливим для інших клієнтів і для YOUR CASE ; - використовувати будь-яку інформацію, розміщену в рамках Інтернет-Магазину тільки для особистого використання.
 
IV. Процедура укладання договору Купівлі-Продажу і виконання замовлення
 
1. Для укладення Договору Купівлі-Продажу через Інтернет-Магазин, необхідно увійти на сайт https://yourcase.com.ua/ зробити вибір товару, приймаючи чергові технічні дії на основі відображених клієнту підказок, та інформації доступній на веб-сайті.
2. Вибір замовлених Товарів здійснюється замовником шляхом додавання їх у кошик.
3. Під час оформлення Замовлення до моменту натискання кнопки "оформити замовлення", Клієнт має можливість змінити введені дані та обрати Товар. У цьому випадку необхідно дотримуватися інструкції Клієнта, повідомленнями та інформацією, поданими на сайті.
4. Для оформлення Замовлення обов'язковою умовою є: прийняття змісту Правил, надання персональних даних, позначених, як обов'язкові поля для заповнення, і натискання кнопки "Оформити замовлення”.
5. Інформація про Товари надана на сайті інтернет-магазину.Оформлення Клієнтом Замовлення являє собою заяву про намір укласти з YOUR CASE Договору Купівлі-Продажу, згідно зі змістом Правил. Умова зостане заакцептована з моменту зложення клієнтом замовлення в інформаційним системі інтернет-магазину,згідно з правилами замовлень.Після цього клієнт отримує підтвердження своєго замовлення електронічним шляхом.Особа,яка складає замовлення, дає згоду на виставлення і висилання фактур шляхом електронічним.Згода на отримання фактур шляхом електронічним одночасно є відмовою від отримання фактур паперових.
6. Договір Купівлі-Продажу укладається українською мовою, зміст якого збігається з Правилами.
 
V. Доставка
 
1. Достава Товару здійснюється тільки на території України,на адресу, вказану клієнтом при оформленні замовлення.
2. Доставка товару з Польщі здійснюється поштово-логістичної компанією Sky Logistics, одним з кращих операторів в сфері доставки в Європі. В Україні доставка товару реалізується за вказаною Вами адресою вибраною кур'єрською фірмою, партнером Sky Logistics в Україні. Оплата замовлень здійснюється передплатою або післяплатою у кур'єра або на відділенні при отриманні. Вартість доставки докладно описана на сторінці сайту в розділі "Вартість доставки".
3. Термін доставки складає до 10 робочих днів, рахуючи від дати оформлення Замовлення Клієнтом.
4. Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил і в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайту https://yourcase.com.ua/ завантажити його і роздрукувати. Підтвердженням здійсненої угоди Купівлі-Продажу Товарів є відправка рахунку-фактури разом із Замовленням, Клієнту за вказаною адресою електронічною.
 
VI. Ціни та способи оплати
 
1. Ціни на Товари вказані в українській валюті (гривня).
2. Замовлення оплачується післясплатою (готівкою при отриманні) або шляхом передплати.
 
VII. Право відмови від договору
 
Ви маєте право відмовитися від договору протягом 14 днів без пояснення будь-яких причин.Строк для розірвання договору закінчується через 14 днів з дня отримання Клієнтом товару. Щоб скористатися правом відмови, Ви повинні повідомити про своє рішення відмови від цього договору шляхом однозначної заяви (наприклад, листом за електронною поштою). Для прискорення процесу по розірванню договору, необхідно заповнити та надіслати на нашу адресу зразок формуляра (повернення) разом з товаром. Це значно прискорить процес і полегшить роботу відділу розрахунків з клієнтами.
 
XGSM Maciej Pograniczny
Bukowińska 24D lok. U2
02-703 Warszawa
​+38 091 481 0445
info@yourcase.com.uaУ випадку відмови від цього договору, ми повертаємо Вам всі отримані від Вас платежі, в будь-якому випадку не пізніше 14 днів від дня отримання нами вашого повернення.
Просимо повернути або передати нам товар в будь-якому випадку не пізніше, ніж 14 днів з дня, коли Ви отримали товар. Кінцевий термін є виконаним - якщо ви надсилаєте товар до 14-денного терміну. Вам доведеться сплатити за повернення товару. Ми не приймаємо посилки за повідомленням. 
VIII. Рекламація Товарів
 
1. YOUR CASE як продавець несе відповідальність , за гарантії та дефекти в межах, зазначених в Цивільному кодексі України.
2. Рекламації, які виникають при порушенні прав Клієнта, гарантовані законом, або на підставі цих Правил, слід направляти за адресою:

XGSM Maciej Pograniczny
Bukowińska 24D lok. U2
02-703 Warszawa
​+38 091 481 0445
info@yourcase.com.ua

Наш магазин зобов’язаний розглянути рекламацію на протязі 14днів,якщо термін затримується,то в цему випадку клієнт має бути проінформований про затримку і повідомленний про новий термін розглянення рекламаціі.
 
IX.Рекламація Товарів за електронною поштою.
 
1. YOUR CASE вживає заходів для забезпечення повністю коректної роботи Інтернет-Магазину, в тій мірі, в якій це пов'язано з актуальними технічними знаннями і зобов'язується усунути в розумні терміни всі порушення, про які повідомляє Клієнт.
2. Клієнт зобов'язаний негайно повідомити YOUR CASE про будь-які порушення або збої в роботі Інтернет-Магазину.
3. Порушення, пов'язані з функціонуванням Магазину, Клієнт може повідомити електронною поштою на адресу: info@yourcase.com.ua
4. У рекламаціі Покупець повинен вказати своє ім'я, по батькові та прізвище, поштову адресу, вид і дату виникнення порушень, пов'язаних з функціонуванням Інтернет-Магазину.
5. YOUR CASE зобов'язуєтеся розглянути будь-яку рекламацію протягом 14 днів, а якщо це не представляється можливим, то повідомити клієнта, коли рекламація буде розглянута.
 
X. Заключні положення
 
1. Розгляд суперечок, що виникли між YOUR CASE і Клієнтом, який є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, будуть вирішуватися у суді відповідно до норм чинного законодавства.
2. Розгляд суперечок, що виникли між YOUR CASE керуючого Інтернет-Магазином і Клієнтом, який не є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, підлягають розгляду судом їх за адресою головного офісу YOUR CASE .
3. До питань, які не підлягають врегулюванню цим правилом, застосовуються положення Цивільного кодексу України та інші положення чинного законодавства України.
 
Дані:
E-mail: info@yourcase.com.ua
NIP: PL5213278590
REGON: 141613087
Адрес: Bukowińska 24D lok. U2, Warszawa, 02-703, POLSKA
Номер телефону (Viber, Telegram): +38 091 481 0445
BDO: 000013419
Повне ім'я: www.yourcase.com.ua

IdoSell Trusted Reviews
4.70 / 5.00 5438 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-02
Варто зазначити, що чохол вже має захист екрану телефона, тому встановлювати окрему захисну плівку на телефон зайво, це погіршує роботу датчик дотику... а саме чохол дуже якісний
2024-03-30
Товар прийшов, повністю відповідає зображенню. Дякую
pixel