Доставка безкоштовна від 1 000,00 ГРН

Чи варто купувати захисне скло для Samsung Galaxy S24 Ultra?

2024-06-05

Вперше я помітив захисне скло на iPhone 3GS у шкільному коридорі з другом. Це було давно, але вже тоді для деяких шанувальників технологій конфіденційність екрану телефону була важливою. Тоді це було дорогою дивиною, сьогодні ж воно доступне кожному, а дехто навіть не уявляє, як користуватися телефоном без захисного скла.

Захисне скло для S24 Ultra цінують люди, для яких важлива приватність, щоб допитливі сусіди в автобусі нічого не побачили в телефоні, адже з наклеєним склом екран не видно збоку. Скло помітно затемнює дисплей, але все ж не повністю, але достатньо, щоб хтось збоку не зміг прочитати інформацію на телефоні.

Однак антишпигунське скло для S24 Ultra має деякі недоліки. На жаль, відбиток пальця не працює, а розпізнавання обличчя можливе, якщо у склі є виріз для фронтальної камери. Таким склом є приватизаційне скло для S24 Ultra від ERBORD. Скло має невеликий отвір для фронтальної камери, а це означає, що (селфі) фотографії не будуть виходити затемненими.
Якщо ви шукаєте захисне скло, вам доведеться змиритися з проблемою зчитування відбитків пальців. З цієї причини ми рекомендуємо вимкнути опцію розблокування екрану відбитком пальця або використовувати альтернативні методи, такі як пароль або графічний ключ.

Кут видимості захисного скла варіюється, і "приватизація" працює найефективніше на максимально тьмяному екрані.

 

Загалом, після наклеювання антишпигунського скла на S24 Ultra під певним кутом на екрані нічого не видно, що іноді дратує, коли ви просто хочете швидко поглянути на час і нічого не бачите на екрані (але це і є робота антишпигунського скла :). Коли дивишся збоку, здається, що людина, яка користується телефоном, дивиться на вимкнений екран. І в цьому весь сенс.

 

Коротка інформація про анти-шпигунське скло для S24 Ultra:

Плюси
+ конфіденційність

+ безпека даних

+ затемнення екрану (для тих, хто не любить яскраві екрани)

+ бездоганна чутливість екрану

Мінуси

- проблема зі зчитуванням відбитків пальців

- затемнення екрану (для тих, хто любить яскравіший екран)

- необхідність розблокування альтернативними методами

 

Приватизаційне скло важко порівнювати зі звичайним прозорим екранним склом, оскільки це продукти з абсолютно різними властивостями, тому вибір, купувати антишпигунське чи звичайне скло, залишається за кожним з вас індивідуально. Яке б скло для Galaxy S24 Ultra ви не обрали, ви знайдете їх усі на сайті yourcase.com.ua

Рекомендовано

IdoSell Trusted Reviews
4.70 / 5.00 5484 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-28
Все чудово
2024-05-15
легко наклеїли, гарний товар
pixel